Ove subote održano je ekipno prvenstvo do 8,9,10 g Odbora sjever na terenima TK Punčec. TK Prelog nastupa s dvije ekipe. Za U 8 nastupaju Lota Belić, Dea Fuš, Elena Janušić, Ivan Radiković I Dino Sačer. Za U 9 nastupaju Deni Fuš, Dea Fuš, Lukas Janušić, Mia Košiš Magić I Mateo Sačer. Nekima prvo službeno natjecanje, a neki već iskusni natjecatelji, ali ovaj put kao ekipa, borili se, navijali svim srcem jedni za druge, i roditelji i klinci i trenerice. Dan u kojem učimo da nije važno biti najbolji već sudjelovati. I jedna i druga ekipa osvaja izvrsno 4.mjesto
. Izuzetno ponosni na ostvareno, čestitamo svim igračima i igračicama te trenericama na pripremama. ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()